Rajmund Pavla

Konateľ

Rajmund Pavla vystudoval Technickou Kybernetiku na Technické univerzitě v Brně. Na začátku své profesní kariéry v letech 1987 až 1992 působil jako návrhář a vývojář SW aplikací. Během působení v oboru se v roce 1992 podílel na založení a rozvoji IT společnosti FCC Folprecht, která v roce 1989, po akvizici, splynula s Britskou  společností LOGICA, kde Rajmund Pavla působil na pozici ředitele SW aplikací pro sektor utility. V letech 2002 až 2005 působil Rajmund Pavla jako samostatný konzultant v oblasti IT a SW aplikací.

V roce 2005 Rajmund Pavla založil společnost SAPCON, od kdy působí na pozici generálního ředitele a předsedy představenstva. V roce 2008 prodal 51 % akcií společnosti itelligence AG. V roce 2012 pak došlo k dalšímu prohloubení  integrace SAPCON s partnerskou společností s výsledkem změny názvu společnosti na itelligence CZ. Rajmund Pavla zůstal na pozici Výkonného ředitele a předsedy představenstva.

Rajmund Pavla je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho záliby patří létání a hudba. Ze sportovních aktivit lední hokej a potápění.


Kontakt
Kontakt

V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.